Filters
Arama

14 Ayar Çocuk Küpe

Ürün Kodu: 14A9T01429
Ürün özellikleri
Ürün Bilgisi: Çocuk Küpe
Renk: Yeşil
Taş Bilgisi: Zirkon
Gram: 1.99
Kaliteyi şıklıkla birleştirdiğimiz yenilikçi tasarımlarımız ile dikkatleri üstünüze çekin.
1.340₺
  • 1981’den beri
  • 5 Fiziksel Mağaza
  • Ömür Boyu
    Ücretsiz Bakım
  • Sertifikalı Ürün
  • Ücretsiz Kargo

14A Küpe

Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, Yurtiçi Kargo firması tarafından Loomis Güvenlik Hizmetleri işbirliği ile sigortalı olarak teslim edilecektir.
Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar ozboyaci.com.tr sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Mücevherler için özel kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte çok özel ambalajında belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.
Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir.
"Aynı Gün Teslim" olarak belirtilen ürünlerde, Cumartesi, Pazar ve tatil günleri dışında, saat 16:00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.

Üretim işlemleri büyük ölçüde el emeğiyle gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle teslimat, nadiren belirtilen süreyi aşabilir.
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Ozboyaci.com.tr’a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Ozboyaci.com.tr sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.